Paweł CANIS Kanclerz - strona prywatna
Paweł CANIS Kanclerz
x

Reaktywacja:) 16.05.2011 23:14

Ciemna strona mocy...
Odnośnie strony, to zapowiadane zmiany póki co bardziej systemowe i merytoryczne, ale postępują po cichu. A co u mnie, hmm...

Wojtek...
Ma nową fryzurę, krótkie włosy, przy których jego buzia nabrała nowego oblicza. Z długowłosego słodziaka zrobił się z Niego mały facet:) Dupowato niestety nie wykorzystałem słonecznej soboty, aby uchwycić nową fryz obiektywem, ale obiecuję nadrobić. Sami wtedy ocenicie jak bardzo się zmienił:)

Zakładnika los...
Jakoż iż pracuję w zakładzie a nie w urzędzie, to jestem zakładnikiem:) Nareszcie trafiłem na docelowe obowiązki i zadania. Nauki mnóstwo, do ogarnięcia jeszcze więcej, ale ja to lubię:) Jedyny minus to taki, że w bojówkach już chodzić nie wypada, bo co i rusz jakies spotkania z dyrekcja:)

Koncertowo...
Sezon uważam za otwarty:) Carrion w Klubie Pracownia w Łowiczu genialny. Takie miejsca i kameralne koncerty przebijają najlepsze festy. Na dniach zaproszę Was na strony klubu, który ożywi ziemię Łowicką, a póki co się pochwalę, że nawet na bramce stałem i kasowałem:)

Co więcej...
A to już w kolejnej notce, zaglądajcie:)

LOGOWANIE

POLECAM

PONAD SZCZYTEM - wyprawa na Mont Blanc

Sistermoon - photography & covers

Kulawa Warszawa

Blog Marty, która dla mnie zawsze będzie Komucikiem:)

MorrineLand

Małgorzata Werner | Jestem life coachem zwykłych ludzi z niezwykłymi marzeniami...

Wittamina - Minister zdrowia i opieki społecznej poleca: nie stwierdzono normy na dzienne zapotrzebowanie na wittaminę każdego dorosłego czytelnika. Można zatem spożywać bez ograniczeń.

Sc@tBlog

EKT Project

Lange Coaching - Elżbieta Lange - Coach

ON LINE

Na stronie jest teraz 13 gości 
Twój adres IP: 18.212.120.195
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. ALL RIGHTS RESERVED. MAPA STRONY COPYRIGHTS © Paweł CANIS Kanclerz 1997-2018