Paweł CANIS Kanclerz - strona prywatna
Paweł CANIS Kanclerz
x

Kilka refleksji z dni ostatnich... 03.10.2011 23:28

Jezus jest z nami?...
Świebodziński Jezus w szaliku zielonogórskiego Falubazu. Ja wiem, że to może niektórych razić, ale jak dla mnie to był szalony i fajny pomysł. Nie to żebym namawiał do łamania prawa, bo cenię praworządność, ale w końcu Jezus Świebodziński, więc może "swoim" kibicowac?:)

Nadal w okolicach Zielonej Góry...
Zdarzył się wypadek, kibic wpadł pod nieoznakowany radiowóz i zginął. Nie wnikam z czyjej winy, bo od tego jest sąd. Jednak wydarzenia, które rozegrały się później na ulicach Zielonej Góry mogę oceniać. Próba linczu przez tłum na policjantach z ów radiowozu, a potem katowanie każdego, który się nawinął. Efekt, dwie policjantki w szpitalu, jedna z pęknięta czaszką po uderzeniu płytą chodnikową, druga ze złamaną szczęką, skopana gdy próbowała ratować nowy radiowóz przed zniszczeniem. Kibice Falubazu mogą być "dumni" - skatowali dwie kobiety. A tych, którzy to zrobili obym na swej drodze nie spotkał, bo "damskich bokserów" ojciec nauczył mnie poskramiać i nie będzie litości...

Wybory...
Lada dzień Polska znów będzie wybierała. Patrząc na sondaże boje się jednego, niskiej frekwencji. I to nie pod kątem, że wygra ten czy owy, ale że wygra zmobilizowana mniejszość tym, że ruszyła dupę i pójdzie w niedzielę do urn. To już zaczyna być tradycją, ale wzywam, idźcie na wybory i głosujcie!!! Bo inaczej będzie jak w poniższym cytacie:
"I co znaczy mój jeden głos? - pomyślało 15 mln Polaków i zostało w domu"...

A u mnie...
Nihil novi i oby tak zostało...

LOGOWANIE

POLECAM

PONAD SZCZYTEM - wyprawa na Mont Blanc

Sistermoon - photography & covers

Kulawa Warszawa

Blog Marty, która dla mnie zawsze będzie Komucikiem:)

MorrineLand

Małgorzata Werner | Jestem life coachem zwykłych ludzi z niezwykłymi marzeniami...

Wittamina - Minister zdrowia i opieki społecznej poleca: nie stwierdzono normy na dzienne zapotrzebowanie na wittaminę każdego dorosłego czytelnika. Można zatem spożywać bez ograniczeń.

Sc@tBlog

EKT Project

Lange Coaching - Elżbieta Lange - Coach

ON LINE

Na stronie jest teraz 20 gości 
1 użytkownik 
Twój adres IP: 18.212.120.195
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. ALL RIGHTS RESERVED. MAPA STRONY COPYRIGHTS © Paweł CANIS Kanclerz 1997-2018