Paweł CANIS Kanclerz - strona prywatna
Paweł CANIS Kanclerz
x

Pamiętnik koordynatora - wtorek... 23.10.2012 21:02

Biegnij Forest i dupochrony...
Drugi dzień tygodnia za mną, normalny, bez zasypiania, ale też bez pośpiechu, choć o tym dziś będzie dużo...

Na cito...
Prędko, szybko, natychmiast... Tyle słownik, a co to oznacza u mnie? Ano tyle, że niemal każde zadanie jakie jest mi zlecane jest na cito. Nie wiem czy to kwestia ilości zadań czy organizacji, ale po prostu tak jest. Nie ma co sobie planować, no chyba, że urlop. Całej reszty jednak nie da się zaplanować, zawsze jakaś „cegła” spadnie znienacka rozpieprzając misternie ułożony plan dnia. Co zabawne, pomimo tego staram się nadal każdego ranka rozplanowywać sobie dzień. Tak też było dziś, wiedziałem jakie zadania mam, poukładałem sobie to jak umiem i co?
I spadła cegła...

Bieganie...
Moi znajomi biegają bo lubią, dla sportu, a ja bo muszę. Mam tak ograniczoną czasoprzestrzeń, że staram się zaoszczędzić każdą minutę, a jedyna okazja w pracy to przemieszczanie się między wydziałami. Tak więc wszędzie gdzie chodzę to biegnę...

Dupochron to podstawa...
Kto pracował w korporacji lub w większej firmie, wie jak wiele spraw załatwia się na tzw. „gębę”. Tak to już jest w naszej kulturze, że tak działamy, ale przy tym ważne jest aby zabezpieczyć się jakimś pismem, lub czymś innym czym możemy się później wybronić. I tu muszę nieskromnie stwierdzić, że jestem w tej dziedzinie specem:)

Drugi dzień terapii...
Zakończyłem bardzo pozytywną rozmową z naczelnikiem i kolegami z wydziału. Jest jednak ktoś w naszej firmie, kto chce ogarnąć ten chaos i ma do tego narzędzia...

LOGOWANIE

POLECAM

PONAD SZCZYTEM - wyprawa na Mont Blanc

Sistermoon - photography & covers

Kulawa Warszawa

Blog Marty, która dla mnie zawsze będzie Komucikiem:)

MorrineLand

Małgorzata Werner | Jestem life coachem zwykłych ludzi z niezwykłymi marzeniami...

Wittamina - Minister zdrowia i opieki społecznej poleca: nie stwierdzono normy na dzienne zapotrzebowanie na wittaminę każdego dorosłego czytelnika. Można zatem spożywać bez ograniczeń.

Sc@tBlog

EKT Project

Lange Coaching - Elżbieta Lange - Coach

ON LINE

Na stronie jest teraz 10 gości 
Twój adres IP: 3.236.253.192
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. ALL RIGHTS RESERVED. MAPA STRONY COPYRIGHTS © Paweł CANIS Kanclerz 1997-2018