Paweł CANIS Kanclerz - strona prywatna
Paweł CANIS Kanclerz
x

Demony wojny wg Goi... 30.07.2013 22:58

Kiedy już się zdarzy, że mam wolny czas...
Często się to nie przytrafia, ale jeśli już to staram się nadrobić zaległości w szeroko rozumianej kulturze. Jeśli jadę pociągiem to czytam, jeśli siedzę w domu to oglądam filmy. Czasem nadrabiam zaległości a czasem jak dzisiaj powracam do klasyki. Dziś to były "Demony wojny wg Goi", jeden z kilku filmów Pasikowskiego, które lubie i cenię. Tak, wiem, są wulgarne, dosłowne, ale gdzieś między wierszami poruszają ważne dla mnie tematy. Miałem dziś wymagający dzień w pracy i czasem przez zmęczenie gubię sens tego co robię. Potrzebowałem motywacji i ją odnalazłem. Moze nie mam w rękach karabinu i nie jestem zajebisty jak Bogusław Linda, ale mam swoje zadania i ludzi za których jestem odpowiedzialny. I tego się trzymam...

Małe rzeczy...
Lubię pomagać i jeśli tylko mogę to pomagam. Czasem zdarza mi się pomóc w ważnych sprawach, czasem w tych błachych. Satysfakcja i radość jest jednak zawsze. Dziś błachostka dla kumpeli z liceum sprawiła, że kończę ten dzień z usmiechem:)

LOGOWANIE

POLECAM

PONAD SZCZYTEM - wyprawa na Mont Blanc

Sistermoon - photography & covers

Kulawa Warszawa

Blog Marty, która dla mnie zawsze będzie Komucikiem:)

MorrineLand

Małgorzata Werner | Jestem life coachem zwykłych ludzi z niezwykłymi marzeniami...

Wittamina - Minister zdrowia i opieki społecznej poleca: nie stwierdzono normy na dzienne zapotrzebowanie na wittaminę każdego dorosłego czytelnika. Można zatem spożywać bez ograniczeń.

Sc@tBlog

EKT Project

Lange Coaching - Elżbieta Lange - Coach

ON LINE

Na stronie jest teraz 25 gości 
Twój adres IP: 18.212.120.195
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. ALL RIGHTS RESERVED. MAPA STRONY COPYRIGHTS © Paweł CANIS Kanclerz 1997-2018