Paweł CANIS Kanclerz - strona prywatna
Paweł CANIS Kanclerz
x
Paweł CANIS KanclerzWitam w moim zakątku sieci...
Swoją stronę internetową prowadzę od 1997 roku. Od samego początku była moją wizytówką, przedstawiała moją osobę, a także to co w jakiś sposób jest związane ze mną.

Trochę historii...
Początkowo była to czarna strona na tle gwiazd, tytuł i adres e-mail. Następnie pojawiło się kilka słów o mnie, ta część strony pozostała do dziś w niezmienionej formie (swoista ankieta, którą uaktualniam gdy zmienia się wiek lub stan cywilny). Kolejna odsłona stron zawierała teksty piosenek i wiersze. Niemal cały 2000 rok strona była poza siecią, czym to było spowodowane dziś już nie pamiętam...
Gdy ją przywróciłem nabrała oficjalnego charakteru, tj. nie była tak "osobista" jak poprzednie jej wcielenia, stała się czymś na kształt portfolio. Prezentowałem swoje grafiki i kolejne strony jakich byłem twórcą.
Kolejnym etapem był czas gdy pracowałem w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tam byłem webmasterem grafikiem i Bóg wie kim jeszcze, bo ja tego nazwać nie umiem... Przez ten czas strona stawała się dojrzalsza graficznie i coraz bardziej pozbawiona prywatnego charakteru. Gdy w styczniu 2004 roku postanowiłem odejść z pracy, strona stała się moim jedynym źródłem utrzymania, siłą rzeczy musiała stać się "komercyjna". Tak to wyglądało do marca 2005 roku. Nadeszła wiosna a wraz z nią świetna praca.
Zaniechałem rejestracji firmy i postanowiłem wrócić do prywatnego charakteru tych stron. I tak jest do dziś:)
A dlaczego o tym wszystkim piszę, po co te wspominki... Bo chciałbym abyś drogi czytelniku wiedział skąd pomysł na tą stronę, oraz co ukształtowało jej dzisiejszy wizerunek i zawartość.

Co dalej?...
Mam kilka pomysłów na zawartość tej strony, potrzebuje troche wolnego czasu aby je zrealizować.
Jedno jest pewne - będzie to mocno osobista strona.

Co dziś możesz znaleźć na tych stronach...
Dowiesz się tutaj kim jestem, co robię, co lubię a czego nie. Zaproszę Cię do odwiedzenia serwisów, które stworzyłem siedząc po nocach przed komputerem. Przedstawię Ci moje "zajawki", które tworzę w wolnym czasie. Dorzuciłem też dział ze swoimi zdjęciami. Przygotowałem także komentarze, abyś mógł pozostawić ślad po sobie. A jeśli zechcesz się ze mną skontaktować, znajdziesz namiary na mnie.

Zapraszam...

LOGOWANIE

POLECAM

PONAD SZCZYTEM - wyprawa na Mont Blanc

Sistermoon - photography & covers

Kulawa Warszawa

Blog Marty, która dla mnie zawsze będzie Komucikiem:)

MorrineLand

Małgorzata Werner | Jestem life coachem zwykłych ludzi z niezwykłymi marzeniami...

Wittamina - Minister zdrowia i opieki społecznej poleca: nie stwierdzono normy na dzienne zapotrzebowanie na wittaminę każdego dorosłego czytelnika. Można zatem spożywać bez ograniczeń.

Sc@tBlog

EKT Project

Lange Coaching - Elżbieta Lange - Coach

ON LINE

Na stronie jest teraz 8 gości 
Twój adres IP: 54.161.2.204
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. ALL RIGHTS RESERVED. MAPA STRONY COPYRIGHTS © Paweł CANIS Kanclerz 1997-2018